Poznaj zalety aplikacji

Sprawdź jakie funkcje oferuje aplikacja Fortask i przekonaj się, że spełni ona Twoja oczekiwania. Jeżeli uważasz, że to aplikacja właśnie dla Ciebie załóż darmowe konto i zacznij pracować wydajnie.
Projekty

Projekty

Podział na projekty i foldery z różnorodnym poziomem dostępny przez użytkowników z pewnością pozwoli Ci utrzymać porządek w prowadzeniu działaności.

Szablony zadań

Z doświadczenia wieemy, że tradycyjne zgłaszanie zadań nie zdaje egzaminu. Każde rodzaj zadania wymaga podania innych informacji. Częste braki podstataowych danych opóźniają rozwiązanie powodując dodatkowo problemy. Dzięki zastosowaniu szablonów zadań zadbasz o to, aby nie zabrakło niezbędnych informacji w zadaniu.
Możliwośc definiowania szablonów zadań
Podział na użytkowników i grupy

Użytkownicy i grupy

Zarządzjąc użytkownikami możesz łączyć ich w poszczególne grupy. Dzięki temu w łatwy sposób przydzielisz uprawnienia do projektów dla wielu użytkowników klikając zaledwie kilka razy. Kolejnym atutem grup jest możliwośc przypisywania ich jako wykonawców podzadań. Dzięki temu to koordynator grupy będzie mógł zdecydować kto konkretnie będzie wykonywać poszczególne zlecenia.

Logi aktywności

Rozwiązywanie zadań to często złożony proces, a historia zmian może często być kluczowa w wielu sytuacjach. Z pomocą przychodzi tutaj dziennik aktywności w ramach każdego zadania. Zawiera on wszystkie czynności wykonywane przez poszczególnych użytkowników.
Historia wprowadzonych zmian w ramach zadania
Różny poziom dostępu do projektów dla każdego z użytkowników

Role

Odzwierciedlając strukturę w firmie przygotowaliśmy moduł uprawnień, dzięki któremu dowolnie przydzielisz dostęp z różnym zakresem możliwości dla każdego ze zdefiniowanych projektów. Będziesz miał możliwość zdefiniowania menadżerów, wykonawców, zlecających i obserwatorów. Każdą z roli cechuje oddzielny dostęp do poszczególnych funkcjonalności.

Panel menadżera

Każdy z menadżerów ma dostępny panel dzięki, któremu szybko sprawdzi jakie zadania wymagają jego akceptacji przez rozpoczęciem prac. Dodatkowo w panelu tym ma możliwość zaplanowania pracy w formie sprintów.
Panel menadżera

Załóż darmowe konto

Wypróbuj już teraz aplikację Fortask. Załóż darmowe konto i sprawdź możliwości naszej aplikacji.
Załóż darmowe konto
Prowadzenie dyskusji na tablicy projektowej

Tablica projektowa

Oprócz tradycyjnego zarządzania zadaniami przygotowaliśmy też miejsce, gdzie będziesz mógł przedyskutować tematy w formie luźnej wypowiedzi ze wszystkimi użytkownikami w danym projekcie. Dzięki tablicy w formie wpisów z łatwością przeprowadzisz burzę mózgów, zapytasz o opinię czy dodasz ogłoszenie. Osoby zainteresowane będą mogły wyrazić swoją opinię w formie komentarzy pod wpisem.

Chat

Masz szybkie pytanie do kolegi z zespołu? Nie ma problemu możesz skorzystać z czatu wewnątrz systemowego. Porozmawiasz nie tylko z jednym użytkownikiem, ale również z dowolnie utworzoną grupą. Historia rozmów dostępna będzie zawsze dzięki czzemu w dowolnym momencie będziesz mógł wrócić do każdej konwersacji.
Łatwa komunikacja z użytkownikami za pośrednictwem czatu
Zadania podzielone na podzadania

Zadania

W jednym zadaniu może uczestniczyć wielu użytkowników. Każde zadanie dzieli się na podzadania, które rozwiązywane są przez wykonawców. W ramach zadań użytkownicy mogą prowadzić dyskusję, dodawać załączniki. Możesz również ustalić kolejność wykonania poszczególnych podzadań tak, aby proces nie został zakłócony.

Planowanie pracy

Zaplanuj zadania wykorzystując sprinty. Sam zdecydujesz o długości trwania jednego interwału i zadeklarujesz listę zadań do wykonania. Dzięki temu będziesz miał kontrolę nad zasobami. W łatwy sposób sprawdzisz obciążenie pracowników i sensownie rozplanujesz pracę. W trakcie wykorzystując diagram spalania dowieisz się czy praca podąża w prawidłowym kierunku.
Planowanie pracy
Powiadomienia systemowe, push notification, email

Powiadomienia

Rozbudowany moduł powiadomień powzoli zdecydować jakiego rodzaju powiadomenia chcesz otrzymywać oraz wybrać wygodną dla Ciebie formę. Sam zdecydujesz czy mają być to tylko powiadomienia wewnątrz systemowe, push notification czy wiadomości email, a może wszystko na raz.

Estymacje i czas pracy

Nie da się dobrze zaplanować swojej pracy nie znając czasu wykonania poszczególnych etapów. Estymacje pomogą w planowaniu pracy, a możliwość uzupełnienia faktycznego czasu pracy z pewnością przyda się przy generowaniu raportów oraz rozliczenia pracowników z powierzonych zadań.