Funkcje

Poznaj funkcje

Niezbędne narzędzie w Twojej firmie

W każdej firmie niezależnie od wielkości często pojawia się problem z realizacją zadań. Trudno jest utrzymać ład i porządek w korespondencji e-mailowej tymbardziej, że nie służy ona tylko do wysyłania informacji na temat prac do wykonania. Kolejny często spotykany problem to brak możliwości podglądu statusu danego zadania - co zostało już wykonane, a co nie. Oczywiście można ustalić tą kwestię drogą e-mail, jednak zajmuje to sporo czasu.
W takiej sytuacji warto użyć oprogramowania, które ułatwi Ci komunikację z pracownikami. Spraw, aby była ona bardziej wydajna, a w efekcie zaoszczędź czas, który możesz przeznaczyć na inne cele. Zapoznaj się z możliwościami naszej aplikacji i sam zdecyduj czy mogłaby ona wpłynąć pozytywnie na Twoją działalność.

Wypróbuj aplikację za darmo!

Sprawdź możliwości korzystając z demo aplikacji

Poznaj najważniejsze funkcje aplikacji IT

Struktura projektów

Aplikacja oferuje tworzenie zadań w obrębie nieograniczonej liczby projektów. W ramach każdego projektu możesz definiować szablony zadań - dzięki temu każdy rodzaj zadania bedzie zawierać wymagane pola. Wszystko po to, aby osoba zgłaszająca nie zapomniała wypełnić istotnych informacji. Każde zadanie może składać się z wielu podzadań przypisanych do poszczególnych użytkowników lub grup.

Szablony zadań

Z własnych doświadczeń wiemy, że tradycyjne zgłaszanie zadań nie zdaje egzaminu. Wszystko za sprawą tego, iż każdy rodzaj zadania wymaga innych informacji potrzebnych do wykonania. Problem nasila się, gdy to sami pracownicy tworzą kolejne zadania. Z pomocą przychodzą tutaj szablony zadań. Już na początku sam określisz szablony zadań i zmusisz osoby zgłaszające do wypełnienia odpowiednich pól. Dzięki temu osoba rozwiązująca zadanie będzie posiadać zestaw informacji niezbędnych do realizacji podzadania.

Użytkownicy i grupy

Korzstając z aplikacji możesz tworzyć konta użytkowników i przypisywać ich do poszczególnych grup. Grupy odgrywają ważną rolę w całym projekcie. Będą przydatne szczególnie w przypadku, gdy firma dzieli się na kilka działów. W sytuacji, gdy podzadania są zlecane dla innego działu osoba zgłaszająca możę nie posiadać wiedzy na temat dostępności poszczególnych pracowników działu. Wystarczy, że zleci zadanie odpowiedniej grupie, a jej członkowie otrzymają stosowną informację i sami zdecydują kto wykona to zadanie.

Tablica zadań

Każdy z użytkowników widzi listę zadań w ramach wybranego projektu. Używając zaawansowanego filtrowania może przeglądać ją na wiele sposóbów. Zadania mogą być wyświeltane z podziałem na datę realizacji, użytkowników, statusy i wiele innych. Takie rozwiązanie pozwala w bardzo łatwy sposób przejrzeć listę zadań do wykonania w najbliższym czasie.

Czat i powiadomienia

W ramach każdego zadania dostępny jest czat. Służy on do komunikacji pomiędzy wykonawcami, a zgłaszającym. Czat pozwala rozmawiać na żywo z całym zespołem. Wiadomości mogą być kierowane bezpośrednio do konkretnego użytkownika, grupy bądź do zespołu pracującego nad zadaniem. Czat pozwala nie tylko na rozmowę tekstową. Pozwala również przesyłać pliki w dowolnym formacie metodą przeciągnij i upuść bądź w tradycyjny sposób. Wszystkie przesłane pliki są dostępne w jednym miejscu w opisie zadania wraz z informacją o autorze i dacie dodania. Wszystkie czynności wykonanywane w ramach zadań tworzą powiadomienia systemowe przeznaczone dla odpowiednich użytkowników.

Logi

Każde zadanie posiada swój własny dziennik aktywności. Czynność wykonana przez poszczególnych użytkowników w ramach jednego zadania zostaje odnotowana. Przeglądając historię możesz sprawdzić poszczególne informacje na temat wykonanych działań wraz z informacją o dacie dodania wpisu. Dzięki temu w bardzo prosty sposób znajdziesz informacje, które bywają trudne do ustalenia, a mogą być bardzo istotne w projekcie.

Uprawnienia użytkowników

Ważne jest, aby w projekcie była odpowiedzialna osoba sprawadzająca czy wszystko idzie w dobrym kierunku. W naszej aplikacji możesz dowolnie definiować menadżerów dla poszczególnych projektów. Użytkownik z uprawnieniami menadżera ma możliwość podglądu wszystkich zadań oraz wykonania w ich obrębie odpowiednich czynności np. zmiany wykonawcy.
Dodatkowo istnieje również rola użytkownika z uprawnieniami administratora. Administrator ma możliwość zarządzania projektami, ustawieniami aplikacji, użytkownikami oraz grupami.

Zatwierdzanie zadań

Wykonanie zadania wymaga czasem akceptacji osoby zgłaszającej. Dlatego też przygotowaliśmy taką możliwość. Użytkownik zgłaszający zadanie sam określa czy wymaga ono jego akceptacji czy też nie. W przypadku, gdy akceptacja jest wymagana po zamknięciu wszystkich podzadań zgłaszający otrzymuje powiadomienie z prośbą o sprawdzenie i zaakceptowanie zadania. Jeżeli wyniki nie spełniają wymogów poszczególne podzadania mogą zostać ponownie otwarte, o czym zostaną poinformowani wykonawcy.

To jeszcze nie koniec listy. Zapraszamy do skorzystania z wersji demo.

Wypróbuj aplikację za darmo!

Sprawdź możliwości korzystając z demo aplikacji

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies.